V připadě, že se Vám nedaří uskutečnit Vaše objednávka, je možné ji nahlásit telefonicky na tel. čísle 776 384 446. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit.

Paletové sezení s molitanovou výplní - set - sedák s opěrkou

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

25952596
125952596

Značky

Položek k zobrazení: 1
Paletové sezení - sedák 120x80 cm, opěrka 120x40 cm, barva béžová, výplň molitan Mybesthome
2 595 Kč

Kvalitní set - sedák s opěrkou na paletový nábytek. Set je vyrobený v trendových barvách z kvalitní látky, která se vyznačuje vysokou pevností, odolností proti...

Kód: PAL/MO-1-1/BEIGE

Kvalitní molitanové sedáky a opěrky na paletový nábytek. Sezení je vyrobeno v trendových barvách z kvalitní látky, která se vyznačuje vysokou pevností, odolností proti oděru a mechanickému poškození. Sedáky a opěrky jsou vyrobeny v jednoduchém designu. Výplň je z polyuretanové pěny, tzv. molitanu o tloušťce 10 cm. Sedák a opěrka mají na straně praktický zip s možností vyjmutí molitanu.

Nábytek z palet je jednoduchým moderním řešením pro vybavení interiéru bytu, i pro vytvoření relaxačního koutku na balkoně, v zahradě nebo pergole.

Sedáky a opěrky na paletový nábytek jsou vyráběny v rozměrech pro všechny běžné euro palety. Jsou vyrobeny v trendových barvách z kvalitní látky. Látka se vyznačuje vysokou pevností, odolností proti oděru a mechanickému poškození.