VLASTNÍ NÁVRH MOTIVU MYBESTHOME

Chcete mít krásný polštář, vak n azáda nebo tašku s Vaším vlastním originálním motivem? Zašlete nám fotografii v dobré kvalitě v minimálním rozlišení 1024x768 px nebo 768x768 px Můžete mít vlastní motiv, např. fotografii Vašich dětí, domácího mazlíčka nebo Vašeho oblíbeného herce nebo zpěváka. Zašlete klasickou objednávku a následně obdržíte potvrzení objednávky z emailové adresy eshop@novega.cz Na tento email zašlete Vaši fotografii.

Dodání je 10 -14 dní od zaslání objednávky pouze při platbě předem.

Originální dekorační povlak na polštář s jedinečným fototiskovým motivem. Je vyroben ze 100% polyesteru micropolar fleece. Dekorační polštář  díky použitému materálu je příjemný na dotyk, je pružný, měkký a při dotyku navozuje pocit tepla. Kvalitní digitální potisk zaručuje minimální opotřebení a má dlouhou životnost.

Originální taška přes rameno s jedinečným fototiskovým motivem je vyrobena ze 100% polyesteru. Taška má velmi pěkné zpracování, je pohodlná a prostorná. Je uzavřená přední klopou s kapsou na zip. Tato taška přes rameno je vhodná jako taška do školy, do práce, nakupování nebo pro volný čas. Je pohodlným a oblíbeným doplňkem jak pro mladší generaci, tak i pro střední generaci. Je praktická a díky svému originálnímu motivu je jedinečná a zajímavá. Je vyrobena z kvalitní a odolné polyesterové tkaniny. Kvalitní potisk zaručuje minimální opotřebení a dlouhou životnost.

Moderní stylový vak na záda s potiskem je pohodlným a oblíbeným doplňkem jak pro Vaše děti a teenagery, tak i pro Vás. Je ideální na cesty i běžné nošení do školy, výlety nebo do tělocvičny. Je praktický a díky svému originálnímu motivu je jedinečný a zajímavý. Je vyrobený z kvalitního a odolného materiálu. Kvalitní potisk zaručuje minimální opotřebení a dlouhou životnost.

Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití.

Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů.

 

Nejprodávanější

245
6091245609
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • NAVRH VLASTNI VAK Novinka Kód: 556-000058
  Objednejte - vyrobíme s dodáním 10 - 14 dní Výrobce: MyBestHome

  Originální lehký vak na záda s oboustranným super cool 3D potiskem. Je ideální jako batůžek na výlet, pro volný čas, sportovní  vyžití na tělocvik nebo fitko. Ideální na vše potřebné do školy, cvičky, přezůvky nebo osobní věci.

  259 Kč
 • Taška pánská vlastní návrh motivu 25x16x8 cm MyBestHome Kód: 24569987
  Objednejte - vyrobíme s dodáním 10 - 14 dní Výrobce: MyBestHome

  Stylová pánská taška přes rameno s potiskem je ideální na cesty i běžné nošení. Je praktická a díky svému originálnímu motivu je jedinečná a zajímavá.

  575 Kč
 • Taška přes rameno MINI vlastní návrh motivu 19x17x6 cm MyBestHome Kód: 3105
  Objednejte - vyrobíme s dodáním 10 - 14 dní Výrobce: MyBestHome

  Moderní stylová mini taška s kvalitním potiskem vlastního motivu je vhodná jako taška pro volný čas.

  359 Kč
 • Taška přes rameno vlastní návrh motivu 34x30x12 cm MyBestHome Kód: 1645
  Objednejte - vyrobíme s dodáním 10 - 14 dní Výrobce: MyBestHome

  Moderní stylová taška s kvalitním potiskem vlastního motivu je vhodná jako taška do školy, do práce, nakupování nebo volný čas.

  609 Kč
 • Polštář vlastní návrh motivu MyBestHome 40x40 cm Kód: 1557/POV
  Objednejte - vyrobíme s dodáním 10 - 14 dní Výrobce: MyBestHome

  Povlak na polštář s kvalitním fototiskem dle Vašeho vlastního návrhu o rozměrech 40x40 cm. Dodání je možné i včetně výplně.

  Vyberte si VARIANTU POVLAKU S VÝPLNÍ nebo BEZ VÝPLNĚ.

  od 245 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.