Balkonová ratanová zástěna PORI výška 90 cm, 100 cm - cena za 1 běžný metr béžová MyBestHome
Kód: ART-RC33-90BM ART-RC33-100BM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Krycí balkonová zástěna z umělého ratanu je ideálním doplňkem Vašeho balkonu. Je praktickou ochranou před větrem, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Pokud toužíte po soukromí před nežádoucími pohledy zvědavých sousedů je zástěna Vaše ideální volba. Balkonová zástěna je nabízena v různých rozměrech. Je vyrobena z pevného materiálu s kvalitním stíněním, je vodotěsná a velmi odolná. Doporučujeme na balkon, zahradu nebo terasu. 900 g/m2. Možnost zkrátit na libovolnou délku, materiál se netřepí a netrhá.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny - umělý ratan - polyratan |
|---|---|
| Barva: | Béžová |
| Druh: | Balkonová zástěna, Boční zástěna, Zástěna |
| Druh upevnění: | Bez montážních oček |
| Gramáž: | 900 g/m2 |
| Materiál: | Ratan |
| Produkt: | Balkonová zástěna, Zástěna |
| Rozměr: | výška 90 cm, výška 100 cm |
| Umístění: | Balkon, Na zábradlí, Na zahradu, Venkovní |
| Složení: | 100% polyetylen (technoratan) |
| Gramáž: | 900 g/m2 |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
