V připadě, že se Vám nedaří uskutečnit Vaše objednávka, je možné ji nahlásit telefonicky v pracovních dnech od 7.30 hod do 15.00 hod na tel. čísle 776 384 446. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit.

O nás - Historie firmy

Provozovatel internetového obchodu mybesthome.cz společnost Novega s.r.o. se sídlem v Liberci působí na českém trhu již od roku 1995. Prvním obchodním zaměřením se stal dovoz a velkoobchodní prodej italského punčochového zboží SetteStelle. Poctivou a každodenní prací jsme se zařadili mezi největší dovozce punčochového zboží v České republice. Značku Settestelle jste mohli nakoupit ve velkých obchodních řetězcích jako je Tesco, Carrefour, Ahold, Interspar atd. V roce 2003 jsme zaregistrovali ochrannou známku STELLEDONNA. V dalším roce jsme rozšířili naši nabídku o bezešvé spodní prádlo zn. StelleDonna, kterou vyrábíme v Italii. Tuto značku nabízíme jak na našem eshopu, tak ji můžete zakoupit u našich velkobchodních partnerů.

V roce 2012 jsme založili internetový obchod se spodním prádlem pradlo-eshop.cz. Nabídku jsme v roce 2014 rozšířili o bytový textil a přejmenovali jsme se na nový název mybesthome.cz. Za dobu působení jsme se stali jedním z hlavních dodavatelů bytového textilu v České republice. Naše společnost je firma s rodinnou tradicí, která klade důraz na kvalitní služby, špičkové produkty a vstřícnost k zákazníkům.

Nabízíme kvalitní bytový textil, dekorace, obrazy, kuchyňský doplňkový textil, paletové sezení, venkovní závěsy, koupelnové doplňky a spoustu dalších výrobků. V nabídce je již více než 15 000 produktů z bytového textilu a vybavení domácnosti.

Neváhejte a nakupte u nás mikrovláknové deky, moderní povlaky a polštáře, přehozy na jednolůžko i dvoulůžko, kuchyňské vybavení, ložní povlečení, keramiku a doplňky do Vašeho obývacího pokoje. V nabídce máme kvalitní prošívané peřiny a přikrývky. Velmi oblíbené jsou závěsy a záclony různých rozměrů od jednobarevného provedení až po vzorované motivy.
Náš obchod je zaměřený na dárky, bytový textil, venkovní závěsy, paletové a lavicové sezení. Nabízíme Vám širokou nabídku moderního bytového textilu pro vybavení Vašeho domova a zahrady. Dekorační polštáře s fototiskem nebo z mikrovlákna vkusně vyzdobí Váš obývací pokoj. Z kuchyně máme v nabídce oblíbené mikrovláknové utěrky, kuchyňské rukavice, chňapky a zástěry. Nabízíme spoustu stylového prostírání do Vaší jídelny. Oblíbené jsou bavlněné zástěry, kuchyňské rukavice ze 100% bavlny a kvalitní utěrky. Naši nabídku jsme rozšířili o kvalitní ubrusy a běhouny různých rozměrů a vzorů.

Na našem internetovém obchodě naleznete největší nabídku vzorovaných mikrovláknových dek s moderními a trendovými vzory. Náš eshop je jedinečný v nabídce dekoračních polštářů s více než 600 motivy. Chcete dárek který okouzlí Vaši drahou polovičku? Neváhejte a nakupujte u nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný a pohodový nákup.

Marie Smetáková a Karel Smeták