Balkonová ratanová zástěna PORI výška 90 cm, 100 cm - cena za 1 běžný metr černá/šedá MyBestHome
Kód: ARZ-RC31-90BM ARZ-RC31-100BM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny - umělý ratan - polyratan |
|---|---|
| Barva: | Černá, Šedá |
| Druh: | Balkonová zástěna, Boční zástěna, Zástěna |
| Druh upevnění: | Bez montážních oček |
| Gramáž: | 900 g/m2 |
| Materiál: | Ratan |
| Produkt: | Balkonová zástěna, Plotová zástěna, Zástěna |
| Rozměr: | výška 90 cm, výška 100 cm |
| Umístění: | Balkon, Na zábradlí, Na zahradu, Venkovní |
| Složení: | 100% polyetylen (technoratan) |
| Gramáž: | 900 g/m2 |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





