Balkonová stínící zástěna GREEN hnědá, výška 100 cm, šířka různé rozměry John Green
Kód: JG-100X500-198817 JG-100X700-198855 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny - netkaná textilie - polyetylen |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Hnědá |
| Druh: | Balkonová zástěna, Boční zástěna, Plotová zástěna, Zástěna |
| Druh upevnění: | S montážními očky, Montážní očka rozteč 55 cm |
| Gramáž: | 150 g/m2 |
| Materiál: | PE-HD polyethylen |
| Produkt: | Balkonová zástěna, Zástěna |
| Rozměr: | 100x700 cm, 100x500 cm |
| Umístění: | Balkon, Na zábradlí, Na zahradu, Venkovní |
| Složení: | 100% PE-HD polyethylen |
| Gramáž: | 150 g/m2 |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




