Dekorační dlouhá matná šifonová záclona s kroužky DERBY 300x250 cm bílá (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: 462095Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 8596212142765 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 300x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Francouzská okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na kroužky |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Podle šířky okna: | šířka okna 150-200 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 60 g/m2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




