Dekorační dlouhá záclona režného vzhledu s řasící páskou ETHELYN bílá 140x250 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: ZET-245143Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 5907693245143 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Moderní |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 140x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Balkonová okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Režný vzhled, S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tunýlek, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 100 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




