Dekorační dlouhá záclona s kroužky s jemným leskem ERICA bílá 300x250 cm MyBestHome
Kód: ZET-003552Související produkty
Detailní popis produktu
EU distribuce: kvalita, které můžete věřit
Vlastnosti: záclona s jemným leskem se strukturou vertikálních linek
Rozměry: šířka 300 cm × výška 250 cm
Způsob zavěšení: na kroužky Ø 4 cm
Použití: francouzská okna, ideální do ložnice a obývacího pokoje
Kvalitní hotová lesklá dekorační záclona s jemnou v trendovém provedení do ložnice nebo obývacího pokoje v rozměru 300x250 cm s kroužky pro tyčovou garnyž. Záclona se hodí k modernímu i klasickému interiéru. 1 kus v balení.
Rozměr : 1x 300x250 cm - šířka 300 cm, výška 250 cm
Hotové dlouhé záclony s kroužky jsou velmi populárním způsobem, jak elegantně a snadno ozdobíte vaše okna. Kroužky usnadňují zavěšení, protože se jednoduše navléknou na tyč nebo záclonovou garnýž.
- Snadná instalace: Díky kroužkům se záclony snadno zavěšují a sundávají, což usnadňuje údržbu.
- Různorodost vzorů a barev: Na trhu je široká škála designů, od jednobarevných po barevné vzory, které se hodí do různých interiérů.
- Minimální údržba: Většina hotových záclon je vyrobena z materiálů, které se snadno čistí a udržují.
- Okamžitý efekt: Po zakoupení je můžete hned pověsit.
Hotové záclony v různých rozměrech, barvách a designech jsou vhodné do každé místnosti Vašeho bytu nebo pracoviště. Záclony mají funkci estetickou a užitnou. Dodají Vám soukromí a přitom nebrání přístupu světla do místnosti. Záclony se dodávají po 1 kuse. Záclona je připravena ihned na zavěšení.
Udělejte si Váš domov moderním a krásným.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 5906450003552 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 300x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Francouzská okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na kroužky |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Podle šířky okna: | šířka okna 150-200 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
