Dekorační dlouhá záclona s kroužky s leskem NORA stříbrná 140x250 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: 350328Související produkty
Detailní popis produktu
hotová dekorační záclona vyrobená ve vysoké jakosti v moderním a trendovém provedení do ložnice nebo obývacího pokoje o rozměru 140x250 cm s kroužky pro tyčovou gárnyž. 1 kus v balení. Záclona je vyrobena v lesklém provedení. Záclona je vyrobená z hustě tkaného etamínu s přídavkem lesklé stříbrné nitě, díky níž se její povrch atraktivně leskne. Dekorace je určena do moderních interiérů, jejichž eleganci dokonale podtrhuje. Poloprůhledná struktura účinně ozdobí vaše okno, ochrání interiér před nadměrným slunečním zářením a zajistí příjemnou atmosféru v interiéru.
Rozměr : 1x 140x250 cm - šířka 140 cm, výška 250 cm
Okenní dekorace je ušita z hustě tkané etamíny s přídavkem lesklé stříbrné nitě, díky čemuž její povrch atraktivně se leskne. Dekorace je určena pro moderní interiéry, jejichž eleganci skvěle podtrhuje. Poloprůhledná struktura efektně ozdobí vaše okno a zároveň ochrání interiér před nadměrným slunečním zářením, čímž zajistí příjemnou atmosféru uvnitř.
Módní odstín šedé se skvěle hodí k většině moderních interiérů a díky neutrální barvě nenarušuje celkový koncept. Dekorace může sloužit jako poloprůhledná záclona i jako hustá záclonka; skvěle ladí se závěsy z měkkého sametu, ale i s lehkými záclonami z jemného batistu nebo voálu. Díky praktickým průchodkám se dekorace po zavěšení vlní v měkkých a pravidelných vlnách a navíc výměna dekorace trvá jen chvilku.
Technické údaje:
výška: 250 cm
šířka: 140 cm
počet průchodek: 8 ks
průměr průchodky: 4 cm
složení: 100 % polyester
gramáž: 150 g/m2
tolerance rozměrů: +/-5 %
EU distribuce: kvalita, které můžete věřit
Vlastnosti: hustě tkaná etamína s přídavkem lesklé stříbrné nitě
Rozměry: šířka 140 cm × výška 250 cm
Způsob zavěšení: na kroužky Ø 4 cm
Použití: na balkonové okno, ideální do ložnice a obývacího pokoje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 8596212119385 |
| Barva: | Šedá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 140x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Balkonová okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na kroužky |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Podle šířky okna: | šířka okna 100 cm |
| Rozměr: | šířka 140 cm x výška 250 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
