Dekorační dlouhá záclona s kroužky s leskem SHINE 350x250 cm bílá MyBestHome
Kód: 350263Související produkty
Detailní popis produktu
Hotová záclona v odstínu sněhově bílé, ušitá z hladké, lesklé mikrosíťoviny, je nadčasovým dekorativním prvkem každého interiéru. Ideálně se hodí k oknu ve vaší ložnici, jídelně nebo obývacím pokoji a dodá interiéru jedinečný charakter. Jemný a půvabný materiál krásně vypadá a po zavěšení vytváří měkké a pravidelné vlny. Šestnáct očka upevněných v horní části záclony zaručuje rychlou změnu okenní dekorace. Taková dekorace se hodí do každého interiéru, ať už je zařízen v minimalistickém stylu, nebo v interiéru zařízeném s okázalostí a přepychom. Výběr záclon k této zácloně nepředstavuje žádný problém, právě ony budou rozhodovat o celkovém stylovém pojetí. Skvěle se bude prezentovat i samostatně, bez doplňků.
Technické údaje:
výška: 250 cm
šířka: 350 cm
složení: 100 % polyester
počet očka: 16 ks
průměr očka: 4 cm
gramáž: 35 g/m2
tolerance rozměrů: +/- 5 %
Bílá záclona z lehké a lesklé látky, rozměry 350x 250 cm
EU distribuce: kvalita, které můžete věřit
Vlastnosti: záclona s leskem z hladké tkaniny
Rozměry: šířka 350 cm × výška 250 cm
Způsob zavěšení: na kroužky Ø 4 cm
Použití: francouzská okna, ideální do ložnice a obývacího pokoje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 8596212141409 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 350x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Francouzská okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na kroužky |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Podle šířky okna: | šířka okna 200-250 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 35 g/m2 |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
