Dekorační dlouhá záclona s řasící páskou s leskem SHINE 400x250 cm bílá MyBestHome
Kód: 390056Související produkty
Detailní popis produktu
Hotová záclona v odstínu sněhově bílé, ušitá z hladké, lesklé mikrosíťoviny, je nadčasovým dekorativním prvkem každého interiéru. Dokonale se hodí k oknu ve vaší ložnici, jídelně nebo obývacím pokoji a dodá interiéru jedinečný charakter. Jemný a půvabný materiál krásně vypadá a po zavěšení vytváří měkké a pravidelné vlny. Nařasovací páska všitá v horní části záclony zajišťuje, že záclona po zavěšení vypadá rovnoměrně a elegantně. Taková dekorace se hodí do každého interiéru, ať už je zařízen v minimalistickém stylu, nebo v interiéru zařízeném s okázalostí a přepych. Výběr záclon k této zácloně nepředstavuje žádný problém, právě ony budou rozhodovat o celkovém stylovém pojetí. Skvěle se bude prezentovat i samostatně, bez doplňků.
Před nařasením záclony na nařasovací pásku je důležité na koncích svázat šňůrky do uzlu, což je ochrání před vytažením z pásky.
Technické údaje:
šířka: 400 cm
výška: 250 cm
složení: 100 % polyester
šířka řasicí pásky: 8 cm
výška volánku nad páskou: 3 cm
gramáž: 50 g/m2
rozměrová tolerance: +/- 5 %
EU distribuce: kvalita, které můžete věřit
Vlastnosti: záclona s leskem z hladké tkaniny
Rozměry: šířka 400 cm × výška 250 cm
Způsob zavěšení: řasící páska s tunýlkem pro zavěšení na tenčí garnýž, žabky nebo háčky
Použití: francouzská okna, ideální do ložnice a obývacího pokoje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212141430 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 400x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Francouzská okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 200-300 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 35 g/m2 |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
