Dekorační krátká šifonová záclona s řasící páskou IZABEL TAPE 350x150 cm bílá MyBestHome
Kód: 487453Související produkty
Detailní popis produktu
Hladká a jednoduchá bílá záclona je okenní dekorace, která opticky osvěžuje interiéry a hodí se do každého interiéru. Tuto jednoduchou a půvabnou okenní dekoraci v odstínu mléčné bílé jsme ušili z poloprůhledné matné šifonové tkaniny, která okno velmi přirozeně zdobí. Taková dekorace je spojením neformální, lehké svobody s městskou elegancí. Tento doplněk se skvěle hodí do anglického nebo provensálského stylu a najde své místo v ložnici, dětském pokoji i pokoji pro mládež. Poloprůhledná, hustě tkaná látka chrání okno před nadměrným slunečním zářením, proto ji doporučujeme zejména do silně osluněných místností. V horní části všitá univerzální ozdobná stuha umožňuje zavěšení záclony pomocí háčků, sponek nebo na garnýž s tyčí. Rovnoměrné nařasení dekorace po celé šířce, což jí umožňuje zachovat přirozený vzhled.
Před nařasením záclony na nařasovací pásku je důležité na koncích svázat šňůrky do uzlu, což je ochrání před vytažením z pásky.
Technické údaje:
šířka: 350 cm
výška: 150 cm
složení: 100 % polyester
šířka řasicí pásky: 7 cm
výška záhybu nad páskou: 3 cm
tolerance rozměrů: +/- 3 cm
-
EU distribuce: kvalita, které můžete věřit
Vlastnosti: hladká šifonová tkanina 90 g/m²
Rozměry: šířka 350 cm × výška 150 cm
Způsob zavěšení: řasící páska s tunýlkem pro zavěšení na tenčí garnýž, žabky nebo háčky
Použití: ideální do jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje
Kvalitní krátká hotová dekorační šifonová záclona s řasící páskou. Záclona je z hladké šifonové tkaniny . Díky svému univerzálnímu charakteru se hodí jak do moderního, tak do tradičního stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212141386 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Šifonové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 350x150 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 200-250 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 90 g/m2 |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
