Dekorační krátká voálová záclona s řasící páskou LUNA 300x160 cm bílá MyBestHome
Kód: 432126Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212141126 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 300x160 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tunýlek, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 150-200 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 50 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




