Dekorační krátká vzorovaná záclona na žabky BERENIKA 530x160 cm MyBestHome
Kód: ZET-229976Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žakárové záclony na žabky |
|---|---|
| EAN: | 5907693229976 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Moderní, Žakárové |
| Druh: | Žakárové záclony |
| Rozměr: | 530x160 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na žabky |
| Způsob zavěšení: | Žabky |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | šířka 530 cm, výška 160 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 3-5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář









