Dekorační krátký velvet závěs s kroužky VITTO 003 světle béžová 140x160 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: ZET-259904Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké závěsy s kroužky |
|---|---|
| EAN: | 5907693259904 |
| Barva: | Béžová |
| Design: | Jednobarevný |
| Druh: | Dekorační velvetové závěsy |
| Rozměr: | Krátké, 140x160 cm |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Rozměry závěsů: | Krátké |
| Rozměr: | šířka 140 cm x výška 160 cm |
| Složení: | 100% polyester - mikrovlákno |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




