Dekorační krátký závěs s řasící páskou SAMARA olivová 140x175 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: 484751Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké závěsy s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212141621 |
| Barva: | Zelená |
| Design: | Jednobarevný |
| Druh: | Dekorační závěsy |
| Rozměr: | Krátké, 140x175 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska |
| Rozměry závěsů: | Krátké |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
| Gramáž: | 140 g/m6 |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




