Dekorační oblouková krátká záclona na žabky BERENIKA 300x140 cm MyBestHome
Kód: ZET-237568Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žakárové záclony na žabky |
|---|---|
| EAN: | 5907693237568 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Žakárové |
| Druh: | Žakárové záclony |
| Rozměr: | 300x140 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na žabky |
| Způsob zavěšení: | Žabky |
| Podle šířky okna: | šířka okna 150-200 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 3-5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




