Dekorační velvet závěs s kroužky VALENTINO 003 světle béžová 140x250 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: ZET-255142Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé závěsy s kroužky |
|---|---|
| EAN: | 5907693255142 |
| Barva: | Béžová |
| Design: | Jednobarevný |
| Druh: | Dekorační velvetové závěsy |
| Rozměr: | Dlouhé, 140x250 cm |
| Umístění: | Ložnice, Obývací pokoj |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Rozměry závěsů: | Dlouhé |
| Rozměr: | šířka 140 cm x výška 250 cm |
| Složení: | 100% Polyester - mikrovlákno |
| Tolerance rozměrů: | +/- 5% |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




