Dekorační voálová záclona s mírným leskem s kroužky SYLVA 350x250 cm MyBestHome
Kód: 362007Související produkty
Detailní popis produktu
Záclona byla navržena pro zákaznice, které ocení módní a elegantní doplňky za přijatelnou cenu. Hladká záclona, ušitá na osmi kovových kroužcích, s průsvitnou mikrosíťovinou zdobenou lesklou nití, se skvěle hodí jak do klasického, tak do moderního interiéru. Díky své struktuře ozdobí záclona vaše okno, aniž by příliš bránila slunečním paprskům. Skvěle ladí jak s hladkými závěsy z těžšího sametu, tak s dekoracemi zdobenými různými vzory, včetně lesklých.
Bílá záclona z lehké a lesklé látky, rozměry 350 x 250 cm, s průchodkou
Technické údaje:
výška: 250 cm
šířka: 350 cm
složení: 100 % polyester
gramáž: 35 g/m2
Kvalitní hotová dekorační záclona s mírným leskem v moderním provedení a stylu do ložnice nebo obývacího pokoje o rozměru 350x250 cm. Záclona má kroužky pro tyčovou gárnyž. Záclona v odstínu sněhově bílé, ušitá z hladkého lesklého mikrosvitu, je nadčasovým dekorativním prvkem každého interiéru. Dokonale se hodí k oknu v ložnici, jídelně nebo obývacím pokoji a dodá interiéru jedinečný charakter. Taková dekorace se dobře uplatní v každém interiéru, ať už je zařízený v minimalistickém trendu, nebo v interiéru zdobeném okázalostí a nádherou.
Rozměr : 1x 350x250 cm - šířka 350 cm, výška 250 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 8596212119460 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 350x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Francouzská okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na kroužky |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Podle šířky okna: | šířka okna 200-250 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
