Dekorační vzorovaný závěs s kroužky ELEONORA béžová 140x250 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: ZET-011250Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační VELVET závěsy na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 5906450011250 |
| Barva: | Béžová |
| Design: | Moderní |
| Druh: | Dekorační velvetové závěsy |
| Rozměr: | Dlouhé, 140x250 cm |
| Umístění: | Ložnice, Obývací pokoj |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Rozměry závěsů: | Dlouhé |
| Rozměr: | šířka 140 cm x výška 250 cm |
| Složení: | 100% polyester - mikrovlákno |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




