Dřevěná garnýž Ø 28 mm více rozměrů LAURA TOP FIX světlý dub dvouřadá Mybesthome
Kód: 171807/150-TOP-SVDUB 171807/180-TOP-SVDUB 171807/200-TOP-SVDUB 171807/300-TOP-SVDUB 171807/360-TOP-SVDUB 171807/400-TOP-SVDUB Zvolte variantuDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné garnýže dvouřadé |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Hnědá |
| Druh: | Dvouřadá garnýž |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozměr: | 150 cm, 180 cm, 200 cm, 300 cm (2x150 cm), 360 cm (2x180 cm), 400 cm (2x200 cm) |
| Vlastnosti: | Dvouřadé |
| Průměr tyče: | Ø 28 mm |
| Materiál: | dřevo |
| Průměr tyče: | 28 mm |
| Obsah balení do 250 cm: | 2 tyč, 4 koncovky, 2 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
| Obsah balení nad 250 cm: | 2 tyče 4 koncovky, spojka tyče, 3 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
