Kovová garnýž Ø 19 mm více rozměrů CARMELO LUXURY nerezová ocel jednořadá Mybesthome
Kód: 171432/300 171432/150 171432/180 171432/400 171432/200 171432/360 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové garnýže Ø 19 mm |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Stříbrná |
| Druh: | Jednořadá garnýž |
| Materiál: | Kovový |
| Rozměr: | 150 cm, 180 cm, 200 cm, 300 cm (2x150 cm), 360 cm (2x180 cm), 400 cm (2x200 cm) |
| Vlastnosti: | Jednořadé |
| Průměr tyče: | Ø 19 mm |
| Materiál: | kovový |
| Průměr tyče: | 19 mm |
| Obsah balení do 250 cm: | 1 tyč, 2 koncovky, 2 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
| Obsah balení nad 250 cm: | 2 tyče 2 koncovky, spojka tyče, 3 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





