Kovová teleskopická garnýž 120-230 cm Ø 16/19 mm bílá VINCENZO jednořadá Mybesthome
Kód: KAR-TEL-120-230-WHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické kovové garnýže 16/19 mm |
|---|---|
| EAN: | 8596212143182 |
| Barva: | Bílá |
| Druh: | Teleskopická garnýž |
| Materiál: | Kovový |
| Rozměr: | 120-230 cm |
| Vlastnosti: | Jednořadé |
| Průměr tyče: | Ø 16 mm-19 mm |
| Materiál: | kovový |
| Průměr tyče: | 16 mm-19 mm |
| Obsah balení: | 1 tyč, 2 koncovky, 2 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





