Kovová teleskopická garnýž VINCENZO DUO mosazný antik 120-230 cm Ø 16/19 mm dvouřadá Mybesthome
Kód: KAR-TEL-DUO-120-230-MOSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické kovové garnýže 16/19 mm |
|---|---|
| EAN: | 8596212143304 |
| Barva: | Zlatá |
| Druh: | Teleskopická garnýž |
| Materiál: | Kovový |
| Rozměr: | 120-230 cm |
| Vlastnosti: | Dvouřadé |
| Průměr tyče: | Ø 16 mm-19 mm |
| Materiál: | kovový |
| Průměr tyče: | 16 mm-19 mm |
| Obsah balení: | 2 tyče, 4 koncovky, 2 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





