Kovová teleskopická garnýž VINCENZO nerezová ocel 200-350 cm Ø 16/19 mm jednořadá Mybesthome
Kód: KAR-TEL-200-350-OCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové garnýže jednořadé |
|---|---|
| EAN: | 8596212143267 |
| Barva: | Stříbrná |
| Druh: | Teleskopická garnýž |
| Materiál: | Kovový |
| Rozměr: | 200-350 cm |
| Vlastnosti: | Jednořadé |
| Průměr tyče: | Ø 16 mm-19 mm |
| Materiál: | kovový |
| Průměr tyče: | 16 mm-19 mm |
| Obsah balení: | 1 tyč, 2 koncovky, 3 konzole se šrouby, sada montážních šroubů a hmoždinek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





