V připadě, že se Vám nedaří uskutečnit Vaše objednávka, je možné ji nahlásit telefonicky na tel. čísle 776 384 446. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit.

MyBestHome představení společnosti

Provozovatel internetového obchodu mybesthome.cz společnost Novega s.r.o. se sídlem v Liberci působí na českém trhu již od roku 1995.
 
Naše společnost nabízí kvalitní bytový textil, dekorace, obrazy atd. V současné době je naše společnost jedním z hlavních dodavatelů bytového textil  Nabízíme mikrovláknové deky, dále dekorační polštáře, polštáře s potiskem, dětské deky a polštáře, kuchyňský doplňkový textil, obrazy, paletové sezení, koupelnové doplňky a spoustu dalších výrobků. V nabídce je již více než 10 000 produktů z bytového textilu.
 
Od roku 1995 se zapsala do podvědomí zákazníků jako výhradní dovozce italského punčochového zboží zn. SetteStelle. V druhé polovině roku 2000 jsme představili zákaznicím novou značku dámského bezešvé spodní prádla, značku Stelledonna, které se stalo okamžitě velice oblíbené a žádané. Společnost Novega s.r.o. je vlastníkem ochranné známky Stelledonna.