Paletový prošívaný sedák ALEX 120x80 cm color 23 šedá Mybesthome
Kód: 550-23-120X80Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paletový sedák 120x80 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596212018992 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 120 cm |
| Druh: | Paletové sezení |
| Místo určení: | Palety, Paletový nábytek, Zahradní nábytek |
| Produkt: | Sedáky |
| Rozměr: | 120x80 cm |
| Složení potahu: | 100% polyester (PU/WD) |
| Složení výplně: | 100% polyuretanová pěna |
Paletový prošívaný sedák ALEX
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




