Paletový prošívaný sedák MARIO 120x60 cm nebo 120x50 cm, černá color 01, Mybesthome
Kód: 550-01-120X50 550-01-120X60 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paletový sedák 120x50 cm, 120x60 cm |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 120 cm |
| Druh: | Paletové sezení |
| Místo určení: | Palety, Paletový nábytek, Zahradní nábytek |
| Produkt: | Sedáky |
| Rozměr: | 120x60 cm, 120x50 cm |
| Složení potahu: | 100% polyester (PU/WD) |
| Složení výplně: | 100% polyuretanová pěna |
Paletový prošívaný sedák MARIO
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




