Stínící plotová zástěna 1,2x10 m PREMIUM, ratanový vzor šedá, 240g/m2 MyBestHome Vysoká gramáž 240 g/m2
Kód: JAS-PLO-120X1000-GREYSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny na plot |
|---|---|
| EAN: | 8596212098635 |
| Barva: | Šedá |
| Druh: | Plotová zástěna, Zástěna |
| Druh upevnění: | S montážními očky, Montážní očka rozteč 50 cm, Plastové stahovací pásky |
| Gramáž: | 240 g/m2 |
| Materiál: | Netkaná textilie |
| Produkt: | Balkonová zástěna, Plotová zástěna, Zástěna |
| Rozměr: | 120x1000 cm |
| Umístění: | Balkon, Na plot, Na zábradlí, Na zahradu, Venkovní |
| Stínění: | 98% |
| Složení: | 100% netkaný polypropylén |
| Gramáž: | 240 g/m2 |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




