Stínící plotová zástěna 1,5x2,5 m PREMIUM, ratanový vzor grafitová, 240g/m2 MyBestHome Vysoká gramáž 240 g/m2
Kód: JAS-PLO-150X250-GRAFITSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zástěny na plot |
|---|---|
| EAN: | 8596212098673 |
| Barva: | Šedá |
| Druh: | Plotová zástěna, Zástěna |
| Druh upevnění: | S montážními očky, Montážní očka rozteč 50 cm, Plastové stahovací pásky |
| Gramáž: | 240 g/m2 |
| Materiál: | Netkaná textilie |
| Produkt: | Plotová zástěna, Zástěna |
| Rozměr: | 150x250 cm |
| Umístění: | Na plot, Na zahradu, Venkovní |
| Stínění: | 98% |
| Složení: | 100% netkaný polypropylén |
| Gramáž: | 240 g/m2 |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




