Teleskopická garnýž - vitrážka různé rozměry CAFE PARIS bílá Mybesthome Cena je za 2 kusy
Kód: 171753/55-85-W-CAFE 171753/85-135-W-CAFE Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitrážové tyče |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kovový |
| Rozměr: | 55-85 cm, 85-135 cm |
| Styl: | Basic |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 55-85 cm, 85-135 cm |
| Materiál: | tyč kov, koncovka plast |
| Typ produktu: | vitrážová CAFE tyč |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
