Venkovní vzorovaný běhoun - ubrus LAS PALMAS 40x180 cm Mybesthome
Kód: 467561Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzorované venkovní ubrusy a běhouny |
|---|---|
| EAN: | 8596212133824 |
| Barva: | Barevná |
| Design: | Vzorovaný |
| Druh: | Venkovní běhoun |
| Gramáž: | 150 g/m2 |
| Rozměr: | 40x180 cm |
| Tvar: | Obdélník |
| Umístění: | Balkon, Pergola, Zahrada |
| Vlastnosti: | Nepromokavé |
| Složení: | 100% polyester - 150 g/m2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



