Venkovní vzorovaný zahradní závěs s poutky ASMARA 155x200 cm MyBestHome Poutka se suchými zipy
Kód: 464949Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzorované venkovní závěsy do pergoly |
|---|---|
| EAN: | 8596212133589 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Vzorovaný |
| Druh: | Venkovní závěs |
| Gramáž: | 180 g/m2 |
| Rozměr: | 155x200 cm |
| Umístění: | Balkon, Pergola, Zahrada |
| Vlastnosti: | Nepromokavé |
| Způsob zavěšení: | Poutka |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | šířka 155 cm x výška 200 cm |
| Složení: | 100% polyester - 180 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




