Venkovní vzorovaný zahradní závěs s poutky LUANDA 155x240 cm MyBestHome Poutka se suchými zipy
Kód: 464947Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzorované venkovní závěsy do pergoly |
|---|---|
| EAN: | 8596212133572 |
| Barva: | Béžová |
| Design: | Vzorovaný |
| Druh: | Venkovní závěs |
| Gramáž: | 180 g/m2 |
| Rozměr: | 155x240 cm |
| Umístění: | Balkon, Pergola, Zahrada |
| Vlastnosti: | Nepromokavé |
| Způsob zavěšení: | Poutka |
| Cena: | nad 500 kč |
| Barva: | béžová |
| Rozměr: | šířka 155 cm x výška 240 cm |
| Složení: | 100% polyester - 180 g/m2 |
| Poutka: | výška 10 cm se suchými zipy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




