Venkovní vzorovaný zahradní závěs s poutky LUCIE I. různé rozměry MyBestHome Poutka se suchými zipy
Kód: 448517 448518 448519 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzorované venkovní závěsy do pergoly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Barevná |
| Design: | Vzorovaný |
| Druh: | Venkovní závěs |
| Gramáž: | 180 g/m2 |
| Rozměr: | 155x260 cm, 155x240 cm, 155x220 cm, 155x200 cm |
| Umístění: | Balkon, Pergola, Zahrada |
| Vlastnosti: | Nepromokavé |
| Způsob zavěšení: | Poutka |
| Cena: | nad 500 kč |
| Barva: | vzorované |
| Rozměr: | šířka 155 cm x výška 200 cm, 220 cm, 240 cm, 260 cm |
| Složení: | 100% polyester - 180 g/m2 |
| Poutka: | výška 10 cm se suchými zipy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




