Vitrážová samolepící tyč - vitrážka 2 kusy EASY SHAPE bílá 80 cm Mybesthome Cena je za 2 kusy
Kód: ZET-872026Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitrážové tyče |
|---|---|
| EAN: | 5902249872026 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměr: | 80 cm |
| Styl: | Basic |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 80 cm |
| Materiál: | hliník |
| Typ produktu: | vitrážová tyč |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




