Vitrážová teleskopická samolepící tyč - vitrážka 40-60 cm, 60-80 cm VARIO MINI 2 kusy bílá Mybesthome Cena je za 2 kusy
Kód: 171729/40-60-HNE 171729/60-80-HNE Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitrážové tyče |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměr: | 40-60 cm, 60-80 cm |
| Styl: | Basic |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 40-60 cm, 60-80 cm |
| Materiál: | hliník |
| Typ produktu: | vitrážová tyč |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
