Vitrážová teleskopická samolepící tyč - vitrážka VARIO MAXI 2 kusy bílá 80-120 cm, 100-180 cm Mybesthome Cena je za 2 kusy
Kód: 171741/80-120-W 171741/100-180-W Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vitrážové tyče |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměr: | 80-120 cm, 100-180 cm |
| Styl: | Basic |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 80-120 cm, 100-180 cm |
| Materiál: | hliník |
| Typ produktu: | vitrážová tyč |
| Rozměr tyče: | 0,5x0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
