Zatemňovací závěs s řasící páskou "BLACKOUT" 135x160 cm CUBA světle béžová (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: TEX-025927-160Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké zatemňovací závěsy na žabky - menu |
|---|---|
| EAN: | 3665269025927 |
| Barva: | Béžová |
| Design: | Jednobarevný |
| Druh: | Zatemňovací závěsy - Blackout |
| Rozměr: | Krátké, 135x160 cm |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska |
| Rozměry závěsů: | Krátké |
| Složení: | 100% polyester mikrovlákno |
| Gramáž: | 210 g/m2 |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



