Dekorační dlouhá šifonová záclona s řasící páskou IZABEL TAPE 140x270 cm bílá (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: 463730Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212141362 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Šifonové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 140x270 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Balkonová okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 100 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 90 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




