Dekorační dlouhá záclona s řasící páskou WOOD červená 140x140 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: FRA-302523-140Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212108402 |
| Barva: | Červená |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 140x140 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tunýlek, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 100 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




