Dekorační krátká šifonová záclona s kroužky IZABEL 350x150 cm bílá MyBestHome
Kód: 487452Související produkty
Detailní popis produktu
Hladká a jednoduchá bílá záclona je okenní dekorace, která opticky osvěžuje interiéry a hodí se do každého interiéru. Tuto jednoduchou a půvabnou okenní dekoraci v odstínu sněhově bílé barvy jsme ušili z poloprůhledné matné šifonové tkaniny, která okno velmi přirozeně zdobí. Taková dekorace je spojením neformální, lehké svobody s městskou elegancí. Tento doplněk se skvěle hodí do anglického či provensálského stylu a najde své místo v jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje. Poloprůhledná, hustě tkaná látka chrání okno před nadměrným slunečním zářením, proto ji doporučujeme zejména do silně prosluněných místností. Praktické průchodky zajišťují rychlou a pohodlnou výměnu dekorace a vzdušná a lehká tkanina z praktického polyesteru vytváří efekt jemných vln, které měkce splývají z korniče.
Technické údaje:
šířka: 350 cm
výška: 150 cm
složení: 100 % polyester
počet průchodek: 16 ks
průměr průchodky: 4 cm
tolerance rozměru: +/- 3 cm
-
EU distribuce: kvalita, které můžete věřit
Vlastnosti: hladká šifonová tkanina 90 g/m²
Rozměry: šířka 350 cm × výška 150 cm
Způsob zavěšení: na kroužky Ø 4 cm
Použití: ideální do jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje
Kvalitní krátká hotová dekorační šifonová záclona s kroužky pro tyčovou gárnyž. Záclona je z hladké šifonové tkaniny . Díky svému univerzálnímu charakteru se hodí jak do moderního, tak do tradičního stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké záclony na kroužky |
|---|---|
| EAN: | 8596212141348 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 350x150 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | Na kroužky |
| Způsob zavěšení: | Kroužky ø 4 cm |
| Podle šířky okna: | šířka okna 200-250 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
| Gramáž: | 90 g/m2 |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
