Dekorační voálová záclona s poutky DIANA bílá 140x160 cm (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: UNI-440303Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké záclony na poutka |
|---|---|
| EAN: | 5908262440303 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 140x160 cm |
| Rozměry záclon: | Krátké |
| Umístění: | Jídelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S poutky |
| Způsob zavěšení: | Poutka |
| Podle šířky okna: | šířka okna 100 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




