Dekorační voálová záclona s řasící páskou JULIA bílá 200x250 cm MyBestHome
Kód: FLY-PT-C2-1-200X250Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé záclony s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | 8596212070297 |
| Barva: | Bílá |
| Design: | Voálové |
| Druh: | Dekorační záclony |
| Rozměr: | 200x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Ložnice, Obývací pokoj |
| Vlastnosti: | S řasící páskou |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska, Tyčová gárnyž |
| Podle šířky okna: | šířka okna 100-150 cm |
| Složení: | 100% polyester |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




