Dekorační závěs s řasící páskou VALMONT 140 cm x 250 nebo 260 cm color 111 černá (cena za 1 kus) MyBestHome
Kód: ZET-019904 ZET-019898 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednobarevné závěsy s řasící páskou |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Černá |
| Design: | Jednobarevný, Velvetový |
| Druh: | Dekorační závěsy |
| Rozměr: | 140x260 cm, 140x250 cm |
| Rozměry záclon: | Dlouhé |
| Umístění: | Balkonová okna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Způsob zavěšení: | Žabky, Řasící páska |
| Složení: | 100% polyester mikrovlákno |
| Tolerance rozměrů: | +/- 1-5 cm |
| Gramáž: | 210 g/m2 |
| SALE: | ok |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




