Potřebujeme si trochu odpočinout a nabrat nové síly, proto nebudeme přítomni od 11. do 18. srpna 2017. Všechny objednávky zašleme co nejdříve ihned po našem návratu. Děkujeme tímto za za Vaši vstřícnost a pochopení. Ještě jednou děkujeme!!

Deky mikrovláknové

Kvalitní deky z mikrovlákny jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené a patří k nejprodávanějším produktům. Tyto kvalitní deky gramáže od 260gr/m2 až po 300gr/m2 jsou díky svému provedení příjemné na omak a mají elegantní vzhled. Naše nabídka mikrovláknových dek je originální a zajímavá díky širokému výběru motivů od ornamentů, geometrických tvarů až po květinové motivy. Mikrovláknové deky jsou nabízeny v různých barevných provedeních různých designů a je možnost si zakoupit k těmto dekám také kvalitní mikrovláknové polštáře ve stejném vzoru a barvě.

Široký výběr moderních vzorů trendových mikrovláknových dek najdete pouze u nás. Mikrovláknové deky z naší nabídky jsou ideální pro dekoraci, mají originální motivy a jsou nepostradatelným doplňkem moderního bytového interiéru. 

 

Nejprodávanější

249
109512491095
Značky
Rozměr :

Stránka 1 z 1 - 83 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 83 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.