Vaky na záda dle vlastního návrhu motivu

Chcete mít originální lehký vak na záda s oboustranným super cool 3D potiskem s kvalitním vlastním potiskem? Vak na záda s Vaším vlastním originálním motivem? Zašlete nám fotografii v dobré kvalitě v minimálním rozlišení 1024x768 px. Můžete mít vlastní motiv, např. fotografii Vašich dětí, domácího mazlíčka, Vašeho oblíbeného herce nebo zpěváka. Zašlete klasickou objednávku a následně obdržíte potvrzení objednávky z emailové adresy eshop@novega.cz Na tento email zašlete Vaši fotografii. Dodání je 10-14 dní od zaslání objednávky pouze při platbě předem.

Moderní stylový vak na záda s potiskem je pohodlným a oblíbeným doplňkem jak pro Vaše děti a teenagery, tak i pro Vás. Je ideální na cesty i běžné nošení do školy, výlety nebo do tělocvičny. Je praktický a díky svému originálnímu motivu je jedinečný a zajímavý. Je vyrobený z kvalitního a odolného materiálu.

Originální vak na záda s jedinečným fototiskovým motivem je vyrobený ze 100% polyesteru. Má velmi pěkné zpracování, je ideální jak na každodenní nošení tak na výlety, do školy, na festivaly a podobné aktivity. Vaky jsou pohodlným a oblíbeným doplňkem jak pro mladší generaci, tak i pro střední generaci. Jsou praktické a díky svému originálnímu motivu jsou jedinečné a zajímavé. Jsou vyrobeny z kvalitní a odolné polyesterové tkaniny. Kvalitní potisk zaručuje minimální opotřebení a dlouhou životnost.

Originální lehký vak na záda je ideální jako batůžek na výlet, pro volný čas, sportovní  vyžití na tělocvik nebo fitko. Vaky na záda se staly žhavou módní záležitostí. Praktický vak na záda je super pomůcka pro Vaše vyžití.  Schováte si v něm vše potřebné do školy, cvičky, přezůvky nebo osobní věci. Vaky na záda s rozměry 41x32 cm jsou vyrobeny ze 100% Polyesteru, jsou prodyšné, mají stahovací šňůrky v délce 85 cm.

 Buďte IN se super cool vakem na záda s jedinečnými motivy…

 

Nejprodávanější

259
2591259259
Značky
  • NAVRH VLASTNI VAK Kód: 556-000058
    Objednejte - vyrobíme s dodáním do 14 dní

    Originální lehký vak na záda s oboustranným super cool 3D potiskem. Je ideální jako batůžek na výlet, pro volný čas, sportovní  vyžití na tělocvik nebo fitko. Ideální na vše potřebné do školy, cvičky, přezůvky nebo osobní věci.

    259 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.