Dózy na koření | OTTO | černá - 12 kusů | 26x10x21 cm | 809700

Kód: 202188
Neohodnoceno
579 Kč
Skladem u výrobce - dodání 7-10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemáte v kuchyni žádný výrobek, který byste mohli použít k uskladnění koření? Nebaví vás sáčky a koření se z nich vysypává? Dóza na koření OTTO je pro vás senzační volbou! Nejenže je to užitečný výrobek, ale je také velmi designový a zpestří výzdobu vaší kuchyně.

Výrobek se skládá z dvanácti průhledných dóz s černými víčky, které jsou umístěny v černém stojánku. Stojan na koření má tři řady kořenek, v každé jsou čtyři sklenice. Uprostřed každé sklenice s kořením je sítko s otvory pro snadné dávkování koření.

Při výrobě dózy na koření byly použity MDF, sklo a plast. Tato kombinace vypadá mimořádně elegantně a úhledně, ale zároveň se snadno udržuje v čistotě. Sklo, z něhož jsou dózy vyrobeny, navíc neabsorbuje pachy, takže můžete měnit koření bez obav z jeho zápachu!

Doplňkové parametry

Kategorie: POMŮCKY DO KUCHYNĚ
EAN: 5904183809700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola