V připadě, že se Vám nedaří uskutečnit Vaše objednávka, je možné ji nahlásit telefonicky v pracovních dnech od 7.30 hod do 15.00 hod na tel. čísle 776 384 446. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit.

Vak na záda vlastní návrh motivu MyBestHome 41x32 cm

Kód: 556-000058
Neohodnoceno
305 Kč
Objednejte - vyrobíme s dodáním 7-14 dní

Originální lehký vak na záda s oboustranným super cool 3D potiskem. Je ideální jako batůžek na výlet, pro volný čas, sportovní  vyžití na tělocvik nebo fitko. Ideální na vše potřebné do školy, cvičky, přezůvky nebo osobní věci.

Zašlete klasickou objednávku a následně obdržíte potvrzení objednávky z emailové adresy objednavky@mybesthome.cz  Na tento email zašlete Vaši fotografii.

Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití.

Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní stylový vak na záda s potiskem je pohodlným a oblíbeným doplňkem jak pro Vaše děti a teenagery, tak i pro Vás. Je ideální na cesty i běžné nošení do školy, výlety nebo do tělocvičny. Je praktický a díky svému originálnímu motivu je jedinečný a zajímavý. Je vyrobený z kvalitního a odolného materiálu. Kvalitní potisk zaručuje minimální opotřebení a dlouhou životnost.

Navrhněte si moderní stylový vak na záda s vlastním originálním motivem jako dárek nebo překvapení.

Chcete mít vak na záda s Vaším vlastním originálním motivem? Zašlete nám fotografii ve vysoké kvalitě v minimálním rozlišení 768x768 px. Můžete mít vlastní motiv, např. fotografii Vašich dětí, domácího mazlíčka, Vašeho oblíbeného herce nebo zpěváka. Zašlete klasickou objednávku a následně obdržíte potvrzení objednávky z emailové adresy objednavky@mybesthome.cz  Na tento email zašlete Vaši fotografii. Dodání je 10-14 dní od zaslání objednávky pouze při platbě předem na účet.

U vlastních návrhů je nutná platba předem, poté (ihned po odsouhlasení) zadáme vak do výroby.

Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití.

Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů.

 

  • Vak na záda s jedinečným potiskem
  • Vak je vyráběn v EU pod značkou MyBestHome
  • Ideální pro ženy i muže
  • Tolerance rozměru +/- 5%

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaky na záda dle vlastního návrhu motivu
Barva:: barevná
Rozměr:: 41x32 cm
Složení:: 100% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: